AKTUALNOŚCI

Orzecznictwo sportowe w AMED

Przeprowadzamy badania wstępne, okresowe i kontrolne dla dzieci , młodzieży i dorosłych bez ograniczenia wiekowego
Nasza oferta skierowana jest do klubów sportowych i indywidualnych osób uprawiających sport wyczynowo lub rekreacyjnie. Możliwe do uzgodnienia są również badania wyjazdowe do dużych grup sportowców. Podpisujemy umowy z klubami sportowymi. Zainteresowane osoby zapraszamy do współpracy.

Czytaj dalej...

Ogłoszenie w sprawie osób posiadających skierowania

Wszystkich Pacjentów posiadających skierowanie na zabiegi fizjoterapeutyczne lub wizytę w poradni rehabilitacyjnej, obawiających się o utratę ich ważności  prosimy o kontakt telefoniczny z ośrodkiem AMED w godzinach od 10:00 do 18:00 pod nr tel. 782 473 932. Udzielimy informacji w jaki sposób można dostarczyć skierowanie.

1. Skierowanie można zostawić (ważne, wraz numerem kontaktowym telefonu) w skrzynce pocztowej umieszczonej przed ośrodkiem AMED ul. Ceglana 67c w Katowicach.

2. W szczególnych przypadkach będzie możliwy odbiór skierowania w domu Pacjenta przez naszego pracownika.

 

 

Czytaj dalej...

Zawieszenie świadczeń rehabilitacyjnych do odwołania

Szanowni Pacjenci w związku z rozprzestrzeniającą się epidemią w trosce o zdrowie Państwa i naszego personelu
Górnośląskie Centrum Medycyny i Rehabilitacji Amed
w dniu 16.03.2020 r. zawiesza do odwołania  świadczenia rehabilitacyjne.

 

W nagłych przypadkach konsultacja lekarska pod nr tel. 724 155 267

 

W okresie zawieszenia świadczeń informacja telefoniczna czynna w godzinach od 10:00 do 18:00 pod nr tel. 782 473 932 

 

 

Czytaj dalej...

Zaproszenie do składania ofert

W związku z realizacją projektu „Wzrost efektywności energetycznej, w tym poprzez zastosowanie OZE w budynkach użyteczności publicznej – obiektach przychodni rehabilitacyjnej w Katowicach” zwracamy się z prośbą o przedstawienie oferty na zakup robót i materiałów budowlanych związanych z ociepleniem ścian i dociepleniem dachu, ociepleniem stropodachu oraz z wymianą oświetlenia.

Czytaj dalej...

Zmiany w działaniu szafek szatniowych

Informujemy wszystkich odwiedzających Górnośląskie Centrum Medycyny i Rehabilitacji AMED o zmianach w działaniu szafek w szatniach. Prosimy o zabieranie ze sobą własnych kłódek w celu zabezpieczenia rzeczy osobistych. Istnieje także możliwość zakupu kłódki na miejscu, natomiast ich stan magazynowy bywa ograniczony ilościowo, dlatego nie dajemy gwarancji ich zakupu.

Czytaj dalej...

Ogłoszenie o wyborze oferty

W związku z zapytaniem ofertowym z dnia 15 grudnia 2016 r. na zakup,  dostawę i pierwsze uruchomienie robota rehabilitacyjnego (2 szt.) informujemy, że w wyniku przeprowadzonego postępowania dokonano wyboru oferty złożonej przez EGZOTech Sp. z o.o.

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS

Log in